cr1

Tříkrálová sbírka 2017

V první polovině ledna proběhne již posedmnácté celostátní Tříkrálová sbírka. V ulicích našich obcí a měst se opět vyrojí koledníci, aby u prahů domácností, na chodnících či náměstích předali poselství o narození Božího syna. Lidem popřejí šťastný nový rok, zazpívají koledu, věnují drobný dárek a při tom poprosí o příspěvek do zapečetěné pokladničky s logem Charity ČR.

Výtěžek Tříkrálové sbírky 2017 bude tradičně určen na pomoc lidem, kteří si sami pomoci nedokáží, a to kvůli stáří, nemoci, hendikepu či sociální situaci.

V obci Hamr proběhne koledování ve dnech od 4. do 8. ledna 2017.

Podrobnosti o sbírce naleznete též na www.charita.cz.