Mobilní rozhlas

mob rozhlas full

V sobotu dne 29. 2. 2020 Vás navštíví zastupitelé obce, aby Vás seznámili s aplikací Mobilní Rozhlas.

Vážení spoluobčané,

chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Obec Hamr zavádí Mobilní Rozhlas, nového pomocníka pro komunikaci s občany. Jedná se o chytrou a efektivní komunikaci, do které se můžete zapojit i Vy. Zaregistrovat se může každý, kdo v Hamru bydlí, pracuje nebo se zde rekreuje, zkrátka ten, kdo má zájem o dění v Hamru. Mobilní Rozhlas není pouze obdobou klasického obecního rozhlasu, ale nabízí mnohem víc. Kombinuje možnost SMS zpráv, hlasových zpráv a e-mailů, čímž umožňuje přímou komunikaci mezi obecním úřadem a občany. Důležitá zpráva Vás tedy zastihne, ať už jste kdekoli. Mobilní Rozhlas patří do skupiny tzv. chytrých, tedy SMART nástrojů.

Co Vám prostřednictvím Mobilního Rozhlasu můžeme nabídnout?

• důležité informace, i když jste třeba v práci nebo na dovolené
• sami si volíte, jaké informace chcete dostávat
• možnost se zapojit do dění v obci

Do chytré komunikace se svou obcí se snadno můžete zapojit i Vy. Co je třeba udělat?

Stačí se jednoduše ZDARMA registrovat, nastavit si preference toho, jaké informace chcete od své obce získávat. Budete tak dostávat skutečně jen ty zprávy, které Vás zajímají. Registrovat se můžete online přes webovou stránku www.ou-hamr.mobilnirozhlas.cz, přes aplikaci v telefonu, nebo vyplněním tištěného formuláře, který odevzdáte na OÚ Hamr.

Podstatou Mobilního Rozhlasu je, aby se potřebné informace vždy dostaly k příjemci. Je totiž velký rozdíl mezi pouhým zveřejněním informace a jejím reálným doručením a přečtením ze strany občana.

Zapojte se tedy i Vy a ujistěte se, že Vám již z dění v obci nic neunikne.

Vše je v souladu s GDPR, obecným nařízením o ochraně osobních údajů.